FavoriteLoadingAdd to favorites

Captain Marvel HD İzle

ABD yapımı olan Captain Marvel film artık dünya çapında ve aynı zamanda filmbir.org’ta. Captain Marvel olarak çevrilmiştir. Filmin ismine bakıldığında aksiyon, fantastik kategorisinde olmasına ilk başta şaşırsakta filmi izledikten sonra bu şaşkınlığınız bizce sonlanacak.

7 Mart 2019 tarihinde beyaz perde ile buluşacak filmin şimdiden gişede biletleri yok satıyor.
Filmin ABD ülkesinde çekimlerinin yapılmış olması filme çok farklı bir soluk getirip senaryoyu doğrudan etkilemiştir.
Dünya çapında ses getirecek olan filmin ana dili İngilizce dir.Diğer dillere çeviri işlemleri en kısa sürede yapılacaktır. Filmde Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn gibi bazı popüler olmayan oyuncular oynamasına rağmen rollerinin hakkını çok iyi verdiler.
Captain Marvel filminde Carol Danvers / Captain Marvel rolüyle vizyonda sinema severler ile buluşuyor.Oyuncuların bugüne kadar büyük emek sarfettiğini söylememiz gerekir.
aksiyon, fantastik kategorisinde adeta bir lejyoner olan ve bu sektöre yön veren yönetmen Anna Boden yine aynı kategoride bir film ile beyazperde de.
Bir filmin en önemli kısmı bize göre senaryosudur.Bu zor ve sorumluluk isteyen görevi Anna Boden ve Ryan Fleck başarıyla üstlenmiştir.
Başarılı yapımcı Kevin Feige bu filmde de ortaya önemli bir bütçe koymuştur.

Bir film tamamlandıktan sonra en önemli kısmı seyirci ile buluşma kısmıdır. Bu kısımla ilgilenen UIP Türkiye firması her ilde yayın ve dağıtım hakları için anlaşmalar yapacaktır..
Bu güzel müziklerin yaratıcısı olan Pınar Toprak önemli bir gelişim kaydetmiş ve gelecek adına oldukça umut veriyor.
Captain Marvel izle, Captain Marvel full izle, Captain Marvel izle 2019 hd, Captain Marvel full hd izle, Captain Marvel filmi online izle.

Yorumlar

atıf

2 ay önce

saat 10:58 ve bu saatte bu filmi bulduğum için çok mutluyum

ilhan

2 ay önce

admin den hızlısı mezarda

şafak

2 ay önce

arkadaşlar filmin açılması birkaç dakika sürüyor

Tutkum

1 ay önce

99 x 50000 defada izlesem yinede sıkılmam

sayko

1 gün önce

krdeş filmbir.org bura orta doğu ve balkanların en haşin film sitelerinden