FavoriteLoadingAdd to favorites

Carol Full HD İzle.Yönetmenlik koltuğunda Todd Haynes ‘nin oturduğu Carol filmini izlemeden ölmeyin.
dram, romantik kategorisindeki filmler son dönemlerde ülkemizde çeşitli tv kuruluşları tarafından titiz şekilde takip edilmektedir.Bazı filmlerin yayınlanmama sebebi bu denetimlerdir.
Uzun metrajlı film severler için birebir olan ve 1s 58dk zamanı olan bu film toplamda 118 dakikadır.
2015 yılı itibari ile seyircide büyük bir merak uyandıran film nihayet 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girdi. Filmin yapıldığı ülke olan İngiltere, ABD , zor şartlar altında olsa da filme önemli bir hava katmış.
Yurtdışında daha düşük bir oy almasına rağmen Türkiyede çok sayıda sinema severin kalbini kazanmış olan bu filme 29 ortalama oyu ile 3,3 puan verilmiştir. Dünya çapında ses getirecek olan filmin ana dili İngilizce dir.Diğer dillere çeviri işlemleri en kısa sürede yapılacaktır. Usta oyuncu kadrosu ile Carol filmi zor ve meşakatli yollardan geçmiş ancak başarı basamaklarını bir bir çıkmaya başlamıştır.
Carol filminde Carol Aird rolüyle vizyonda sinema severler ile buluşuyor.Oyuncuların bugüne kadar büyük emek sarfettiğini söylememiz gerekir.
dram, romantik kategorisinde adeta bir lejyoner olan ve bu sektöre yön veren yönetmen Todd Haynes yine aynı kategoride bir film ile beyazperde de.
Bir filmin en önemli kısmı bize göre senaryosudur.Bu zor ve sorumluluk isteyen görevi Phyllis Nagy başarıyla üstlenmiştir.
Kült projelerin yapımcılığını yapmış Elizabeth Karlsen yeni bir kült filme imzasını atmış olabilir. Carol filmi 12 000 000 $ ile vizyona çıkar çıkmaz daha 3. gününde gişedeki hasılatı bütçeyi amorti etti.
Filmin Türkiye haklarını Bir Film firması almış olup dağıtımını Bir Film yapmaktadır.
Film müziklerini besteleyen Carter Burwell bu filmde de ustalığını konuşturmuş ve akıllara kazınacak bir jenerik hazırlamış.

Carol izle, Carol filmi izle, Carol 2015 izle, Carol türkçe dublaj izle

Yorumlar

nassu

4 ay önce

orta doğu ve balkanların en hızlı adminlerindendir kendisi

Zeynep Ağca

2 ay önce

Merhaba herkese, ben şahsen beğendim bu filmi

Adıgüzel

2 ay önce

admin den hızlısı mezarda

Nedim

1 ay önce

Merhaba bu film süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Bestami

3 hafta önce

Bolu merkezden ben Bestami. Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitterda izledikten hemen sonra paylaştım 24-05-2019 02:33

Zeynep Ağca

3 hafta önce

Dram Filmleri İzle kategorisinde izlediğim en sağlam filmlerden

sayko

1 gün önce

Selam herkese film fena değildi